18 paź 2009

Czym się różnią te dwa obrazki - znajdź 1 szczegół ...ŻYDOWSKIE MAŁŻEŃSTWO PO ZAKUPACHMUZUŁMAŃSKIE MAŁŻEŃSTWO PO ZAKUPACH

14 komentarzy:

 1. Noemi, widziałas to?
  http://www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=582:uraw-kpiel-po-islamsku&catid=67:magdalena-uraw&Itemid=97

  Jestem ciekawa, czy którykolwiek z decydentów, pozwalających na lekcje koranu w szkołach jak we Włoszech czy ową segregację płci na basenach był kiedykolwiek w jakimś kraju muzułmańskim? Czy widział, by nie-muzumanie mieli tam jakiekowliek prawa? Dlaczego więc my pozwalamy muzułmanom na wszystko, czego zażądają, podczas gdy oni tego we własnych krajach odmawiają wyznawcom innych religii? Kiedy nasi politycy się obudzą? Czy potrzeba do tego kolejnego 11 września czy może jednak ciut wcześniej?
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, po co facet ma nosić siatki z zakupami? To kobieta ma być wdzięczna za dach nad głową i za to, że mąż ją utrzymuje. Niech swą wdzięczność wyraża między innymi " odciążając" męża podczas zakupów - przecież to on zapłacił.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hanna, dla nich to wstyd nosić siatki. Kilka razy pytałam znajomych, dlaczego tak strasznie się tego wstydzą, ale nie potrafili odpowiedzieć. Jedyne, czego się dowiedziałam, że to ujma na honorze. Jacy ludzie, taki honor...
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 4. Żydówka jest jeszcze w miarę normalnie ubrana, natomiast to juczne "coś" w wersji muslim musi być bardzo brzydkie, że mąż mu/jej się każe tak zakrywać ;)No i świadomość ekologiczna rzuca się w oczy: Żydzi mają zgrabny wózeczek wielokrotnego użytku, natomiast państwo poniżej chamskie, foliowe wory.

  A co do komentarza powyżej, niektórzy muzułmanie noszą siatki,ale oni nie są arabami, którzy są wyjątkowo "honorowi" wobec kobiet, moim zdaniem największy problem jest z tą nacją, czego dowodem jest pochodzenie proroka Polańskiego,sorry, Mahometa.W Europie to oni najgłośniej szczekają, domagają się najwięcej, nie dając od siebie kompletnie nic, a nawet niszczą nasz dorobek.Odsyłam do Oriany Falacci.
  E.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykre, że kobieta w świecie islamu jest w taki sposób traktowana. Niestety nic nie zapowiada zmiany, to jest świat mężczyzn.

  OdpowiedzUsuń
 6. Arabowie, muzułmanie noszą siatki z zakupami. Byłam, widziałam, proszę nie uogólniać. Kobieta w świecie islamu nie jest źle traktowana

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wy cokolwiek wiecie o Arabach i muzułmanach? Nic nie wiecie bo słuchacie tylko zakłamanej telewizji ... Kobiety nie sa żle traktowane... i nie są ponizane ... nic nie wiecie ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wiemy, zaiste - tylko skąd się biorą przytaczane tutaj fakty ? to nie z filmów grozy raczej ....

  OdpowiedzUsuń
 9. A czy ta "arabska" scenka rodzajowa nie przypomina wam rodzimych obrazków z Polski? :) Może jedynie z różnicą w ubraniu.

  OdpowiedzUsuń
 10. dla mnie stroje to róznica, Zydzi oboje ubrani jak nakazuje religia, muzułmanin jak Europejczyk a żona rodem z czasów "wielkiego" proroka czy gorąca czy zimno opatulona aby nic nikt nie dojrzał. A Żydówki ortodoksyjne noszą na głowie coś w rodzaju perułek bo są na krótko obcięte.

  OdpowiedzUsuń
 11. Żyd pomaga żonie taszczyć wózek, a ona opiera się coś w rodzaju -idą pod rękę, muzułmanin idzie przodem ona z tyłu z torbami.

  OdpowiedzUsuń
 12. jestem Samira i mieszkam w polsce haha ja mam meza muzulmanina i on we wszystkim mi pomaga i jakos wracajac z zakupow to on sam bierze zakupy jest mezczyzna zeby pomaac kobiecie jesli cos jest ciezkie jakie gupoty opowiadasz ze niby to jest wstyd nosic mu siatki haha kobieto nie znasz nawet polowy poznaj szlachetnego muzulmanina a nie jakiegos glupiego chopa co uwarza sie za nie wiadomo kogo ten mezczyzna poprostu jest nie wychowany ... i tyle ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie mieszkasz w POLSCE.

   Usuń
 13. MOJ TEZ NOSI ZAKUPY. pomyslcie tez laski ze muzelmanie to nie jeden kraj bo chyba nikt tu tak nie mysli... w roznych muzelmanskich krajach pozycja kobiet jest inna to kwestia kultory regionu. w arabi saudyjakiej kobiety nie moga nawet prowadzic samochodu a w tunezji algeri maja wszystkie prawa, pracuja zawodowo, studiuja, i nie ma przymusu noszenia szat oslaniajacych cale cialo.DLACZEGO MYSLICIE TYLKO JEDNOTOROWO? WIECIE JAK SA TRAKTOWANE KOBIETY NA NP "ZACHODNIM KRANCU EKWADORU"- PEWNIE NIE.. A PRZECIEZ TO KATOLICY.

  OdpowiedzUsuń