11 sty 2011

Niby cywilizowani tunezyjczycy ........

26-letni Tunezyjczyk stanie przed sądem za zgwałcenie młodej krakowianki, która na prośbę znajomych ugościła go w swoim mieszkaniu.
Mohamed El-M. na co dzień pracuje w jednym z krakowskich lokali gastronomicznych. Kobieta poznała go na urodzinach znajomego zorganizowanych w jednym z klubów. Po zakończeniu zabawy solenizant poprosił ją, by przenocowała Tunezyjczyka u siebie, gdyż jest już późno, a Mohamed El.-M. mieszka poza Krakowem i nie ma jak wrócić do domu. Kobieta wynajmowała wraz ze swoim partnerem mieszkanie i zgodziła się odstąpić pokój, tym bardziej, że jak zapewniał ją znajomy, cudzoziemiec ma żonę Polkę, która spodziewa się dziecka. Na miejscu okazało się, że współlokatora nie ma. Kobieta wskazała Mohamedowi El-M. pokój, w którym może przenocować i poszła do łazienki. Po chwili ku swemu osłupieniu zobaczyła w drzwiach rozebranego mężczyznę. Według zeznań kobiety napastnik chwycił ją za ręce i zaczął zdzierać z niej ubranie. Nie pomogły krzyki, prośby i płacz. Próbowała odpychać go, drapać. Bez skutku. Mężczyzna zaciągnął ją do pokoju, kilkakrotnie uderzył w twarz. Gdy usiłowała zadzwonić, wyrwał jej komórkę, grożąc, że uderzy mocniej. W końcu siłą zmusił do obcowania płciowego. Nad ranem, gdy wrócił jej współlokator opowiedziała mu co się stało. Ten nakazał Tunezyjczykowi opuszczenie mieszkania. Znajomi zawieźli kobietę do szpitala.
Oskarżony mężczyzna zaprzecza, by doszło do gwałtu. Twierdzi, że w ogóle nie dotarł do mieszkania kobiety, gdyż rozstali się po drodze. Ślady po zadrapaniach na swoim ciele tłumaczył, pobiciem przez nieznane mu osoby, obrażenia na twarzy u kobiety - tym, że w drodze z klubu chciała się nim całować, więc ją uderzył. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

gazeta

5 komentarzy:

 1. już nawet do Polski to islamskie dziadostwo dociera... ;/ - Młoda

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż pewnie uważał, że ma prawo a w ogóle skoro pozwoliła mu u siebie nocować to dziw** więc on tylko wziął co jego. O czymś takim jak standardy kultury, grzeczność i uprzejmość nie słyszeli.

  OdpowiedzUsuń
 3. To taki schemat myślenia. Zresztą oni wszystkie białe kobiety - niemuzułmanki traktują jak dziwki, a nawet gorzej.

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/male-biale-i-latwe,1,4107984,kiosk-wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Islam dlamnie brak slow na to, my wszyscy chrzescjanie milujmy sie i nie pozwulmy tym barbazyncom nami kierowac tylko niepojeta wiara w Chrystusa morze nas uratowac nigdy nie lekajcie sie zgnilizny tak zwanego islamu, osobiscie dlamnie islam nie istnieje ingdy sie ich nie balem dlatego mam ucieche ku temu aby tak pisac.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego ten gosciu wypuscil zboczenca? Przeciez powinienbyl uwalic brudasa, i dzwonic na psy. Po to sa darmozjady, zeby takich zamykac. Kiedy pomsta? Kiedy Polacy sie zjednoczycie?

  OdpowiedzUsuń