24 sty 2010

Nie wszyscy muzułmanie są zamachowcami-samobójcami, ale wszyscy zamachowcy-samobójcy są muzułmanami

Terroryści zazwyczaj są muzułmanami. Ateiści nie zwalczają się wzajemnie, tak samo jak żydzi, chrześcijanie, buddyści, hindusi, szkisowie, bahaiści czy zaratustrianie.
Nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, ale jak dotychczas wygląda na to, że wszyscy terroryści to muzułmanie. Terroryści i ich mocodawcy nie są zmotywowani uzyskaniem wynagrodzenia czy innych profitów. Wielu z nich jest zazwyczaj dobrze sytuowanych i wykształconych.
Na przykład Humam Khalil Abu Mulal al-Balawi, jordański potrójny agent (więcej tu) był 32-letnim lekarzem.
Amerykański terrorysta, major Nidal Malik Hassan (Palestyńczyk - Amerykanin) był również lekarzem, psychiatrą; miał pieniądze, niezależność, prestiż
Wielu ludziom Zachodniej cywilizacji jest trudno zaakceptować to, że wojna religijna jest skierowana przeciwko Zachodowi; to, że dżihadziści są gotowi umrzeć, dla spowodowania destrukcji życia w demokratycznym świecie. Ich ideą jest islamskie zwierzchnictwo (tylko muzułmanie się liczą, ponieważ są najlepsi) i chcą powrotu do sposobu życia z siódmego wieku, chociaż z telefonami komórkowymi, internetem i bronią nuklearną.
Nowocześni, pokojowi muzułmanie oczywiście istnieją - ale ilu z nich przeciwstawia się dżihadzistom?

Na przykład, tylko 50 muzułmanów wzięło udział w marszu " Muzułmanie przeciw terroryzmowi" przed budynkiem sądu federalnego w Detroit; prasa lokalna Detroit przewidywała udział 150 protestujących, a w rejonie zamieszkuje największa populacja muzułmanów w USA.
Jak wielu liderów muzułmańskich z Europy protestowało przeciw fatwie ogłoszonej przeciw Salmanowi Rushdie'emu, mordercy Theo van Gogh'a, przeciwnikom Geerta Wilders'a ( więcej o Wildersie: tutaj) i Ayann Hirsi Ali, czy ostatniej próbie zamachu na Kurta Westergaard'a ?(o karykaturach w Danii)
Jak wielu muzułmańskich liderów religijnych w Egipcie protestowało przeciw masakrze w trakcie koptyjskiego Bożego Narodzenia? (masakra Koptów).Czy protestują przeciw zmuszaniu do konwersji, zmuszaniu do małżeństw porywanych młodych koptyjskich dziewcząt z muzułmanami? (porwania i konwersje w Egipcie)

Jak wielu muzułmańskich liderów religijnych wydało fatwy przeciw islamskiemu reżimowi w Iranie?

Niewiele, jeśli w ogóle.

Nie przeciwstawianie się odpowiednio wcześnie jest godne potępienia i powoduje coraz więcej zabójstw na tle religijnym. Jeśli z wygodnictwa odrzucimy konieczność reagowania - musimy zaakceptować to, że na lotniskach i w samolotach będą zamachy, więcej miast będzie zakładnikami w stylu Mumbai. I ci, którzy podróżują regularnie będą spędzać bardzo dużo czasu wolnego zamiast na odpoczynek - czekając na lotnisku, lub na przykład w porcie czy na peronie lub stacji autobusów.

Autorka artykułu: Dr Phyllis Chesler (Not All Muslims Are Suicide Killers–But All Suicide Killers Are Muslims).


W Nowym Jorku w dniu 19 stycznia 2010 r. odbył się marsz protestacyjny przeciw prześladowaniu Koptów w Egipcie. Tutaj trochę zdjęć: NY, 10.01.19 .
Protestowali chrześcijanie, hindusi, ateiści, żydzi - nie było tam ani jednego muzułmanina ...

1 komentarz:

  1. Otóż to.Najbardziej mnie martwi że na działania terrorystów, jest przyzwolenie prawie całej społeczniości muzułmańskiej.Co to znaczy? Ano to, że prawie wszyscy muzułmanie utożsamiają się z zamachowcami.To jest bardzo GROŻNE ! Milionowe demonstracje na całym świecie,podpalanie budynków, te wykrzywione nienawiścią twarze,a wszystko to z powodu karykatur i ani jednej demonstracji z powodu zabijania niewinnych osób, tyle że innej wiary.

    OdpowiedzUsuń