9 lut 2010

Geert Wilders: Nie będzie uczciwego procesu

Amsterdamski sąd odrzucił większość świadków powołanych przez Geerta Wildera. Tylko Hans Jansen, Simon Admiraal i Wafa Sultan zostali dopuszczeni jaki świadkowie eksperci. Ich zeznania będą odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Czy dzieje się tak z obawy, by świat nie usłyszał ich krytyki pod adresem islamu?
Geert Wilders mówi wprost: „Ten sąd nie jest zainteresowany prawdą. Nie chce bym miał uczciwy proces.” Arbitralną decyzją sąd odrzucił prawie 90% świadków obrony. W typowej sprawie kryminalnej przesłuchuje się dziesiątki świadków, a sprawa Wildersa jest bądź co bądź sprawą bezprecedensową. Diana West amerykańska publicystka uważa, że wszystko to wydarza się w zgodzie z ustalonymi przez OIC (Organizację Konferencji Islamskiej) celami.

W konfrontacji z duńskim karykaturami i holenderskim filmem „Fitna”, wysyłamy klarowną wiadomość do Zachodu odnośnie czerwonych linii, które nie powinny być przekraczane. Kiedy przemawiamy, Zachodni oficjele i opinia publiczna są teraz świadomi specjalnego znaczenia tych kwestii - powiedział Sekretarz Generalny OIC profesor Ekmeleddin Ihsanoglu na 35 szczycie tej organizacji.

Znalezione na:EUROISLAM
JW na podst. International Free Press Society

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz