17 lip 2010

Grenoble - muzułmanie spalili 50 samochodów

We francuskim Grenoble doszło do nocnych zamieszek wywołanych zabiciem przez policję muzułmanina, który próbował okraść kasyno. Podpalono pięćdziesiąt samochodów, zdemolowano wiele sklepów. W trakcie rozruchów z tłumu padły strzały w kierunku policji.
Zamieszki wybuchły po odprawieniu przez imama modlitwy muzułmańskiej za zmarłych. 27-letni złodziej, którego śmierć dobę wcześniej stała się powodem rozruchów, był już trzykrotnie skazywany za napady z bronią w ręku. Zginął w czasie próby ucieczki, gdy wraz ze wspólnikiem otworzył ogień do ścigającej ich policji.

W ostatnim czasie departament Isere, w którym leży Grenoble jest widownią wyjątkowo brutalnych aktów przemocy połączonych z okrucieństwem wobec ofiar, kradzieży oraz porwań. W biały dzień, w śródmieściu Grenoble dochodzi do strzelanin między rywalizującymi ze sobą gangami.

gazeta.pl

4 komentarze:

 1. Tak postępują wyznawcy Religii Pokoju"
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo, zaprośmy jeszcze więcej muzułman do Europy! A potem w imię tolerancji pozwólmy im spalić nasze miasta, zgwałcić kobiety i wyrżnąć w pień całą resztę. Ale och och, to są muzułmanie, im przecież wszystko wolno. Za to nam nie wolno się ani bronić, ani nawet mówić o tym, co złego robią, bo to islamofobia.

  OdpowiedzUsuń
 3. "W trakcie rozruchów z tłumu padły strzały w kierunku policji."

  Kilkakrotnie użyto broni automatycznej:

  http://www.youtube.com/watch?v=USoMV5FsiBg&feature=player_embedded

  OdpowiedzUsuń
 4. Islam to żadna religia. Ponury żart ich proroka co wymyślił oksymoron "religia pokoju"
  Ten fanatyczny ruch produkuje religijnych maniaków co za seks z 72 dziewicami w raju są gotowi wysadzić się w tłumie "niewiernych".
  Muzułmanie znaleźli drogę do podboju Europy miedzy udami naszych kobiet. Rozmnażają się w zastraszającym tempie.
  Konfrontacja jest nieunikniona. Poleje się krew, bo muzułmanie są całkowicie odporni na logiczne argumenty. Ma być tak jak chcą i koniec bo są lepsi i mądrzejsi od "niewiernych".
  Polecam na Youtube film "seksualność w islamie".
  Źródłem nienawiści muzułmanów do niewiernych jest koran.

  OdpowiedzUsuń