19 lut 2010

Nowy meczet w Warszawie?


Nikt tego nie nagłaśnia, nikt o tym nie mówi, polskie konwertytki też coś się nie chwalą na swoich blogach.
Tymczasem w Warszawie, w pobliżu stadionu Skry trwa budowa nowego, wielkiego meczetu z minaretami o wysokości 25 metrów i nagłośnieniem dla muezzina 102 dB.(zdjęcia z budowy tutaj: Warszawa, ul. Żwirowa). Jak widać na załączonym obrazku, będzie to okazała budowla. Ponoć twarzą tej inicjatywy jest szejk z Arabii Saudyjskiej, który sponsorował rozdzielenie polskich sióstr syjamskich. A jak powszechnie wiadomo - Arabia Saudyjska ze swoim wahabizmem wkracza wszem i wobec. Właścicielem nowo budowanego centrum jest Liga Muzułmańska - czyli związek zrzeszający przede wszystkim emigrantów z krajów arabskich, no i neofitów polskich, od której to odcina się Muzułmański Związek Religijny zrzeszający polskich Tatarów, znanych z wieloletniego zintegrowania z naszym krajem.
Liga Muzułmańska zaś powiązana jest z FIOE (Federation Of Islamic Organisations in Europe), organizacji powiązanej z Bractwem Muzułmańskim *. Hamas, jest palestyńską filią Bractwa; inny przykład to dr. Zawahiri, który swoją „karierę” zaczynał właśnie w Bractwie.

* Bracia Muzułmanie (Al-Ichwan al-muslimun; Stowarzyszenie Braci Muzułmanów, Bractwo Muzułmańskie, Dżama'at al-Ichwan al-muslimun) - islamska organizacja religijna i społeczno-polityczna, założona w 1928 roku w Egipcie przez Hassana al-Bannę. Jej powstanie było reakcją na rozpad Imperium Ottomańskiego i jego podział na mniejsze organizmy państwowe.
Motto Braci Muzułmańskich brzmi: Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Boga jest naszą jedyną nadzieją.Od początku swego istnienia Bracia sprzeciwiają się świeckim tendencjom w krajach muzułmańskich, odrzucają wpływy zachodnie oraz żądają powrotu do zasad Koranu i szariatu.
Bractwo, powstałe w Egipcie, szybko znalazło podatny grunt w innych krajach muzułmańskich, m.in. w Syrii, Transjordanii (późniejszej Jordanii), Palestynie, Arabii Saudyjskiej. Obecnie ma swoje filie w 70 krajach świata. Ich status jest różny od oficjalnych partii politycznych, mających swoich przedstawicieli w parlamencie, przez grupy społeczno-religijne aż po podziemne, nielegalne bojówki terrorystyczne.

95 komentarzy:

 1. Nie wiem, jak oddać moje uczucia po przeczytaniu tego wpisu. Zamurowało mnie? Krew mnie zalała? Szlag mnie trafił? Wszystko to za mało…
  Mieszkałam wśród muzułman ponad sześć lat i każdy, z kim bym nie rozmawiała, mówił jedno – cały świat będzie wyznawał islam, to jest nasz cel, to jest nasze zadanie. Przekonamy albo zmusimy was do zmiany religii albo - eksterminujemy.
  Czy nas nienawidzą? Tak. Czy uważają, że nasza kultura i tradycja są nic nie warte? Tak. Czy gardzą nami? Tak. Dla nich wszystko, co reprezentuje kulturę Zachodu, jest złe. Nie szanują nas. Kobiety nazywają mięsem a mężczyzn psami. I takim ludziom stawiamy meczety w naszym kraju? W naszej stolicy? Zachęcając do osiedlania się, zapraszając do nas problemy, z jakimi boryka się w ostatnich latach Francja, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy?
  Ja wiem, że nie można szufladkować. Że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Że nie każdy muzułmanin to terrorysta. Ale każdy z nich miał wyprany mózg – w domu, szkole, meczecie. I choć nie każdy podkłada bomby, to każdy ma takie samo zdanie na nasz temat. Wystarczy posłuchać, co mówią małe arabskie dzieci, kilkulatki zaledwie – zabić, zabić, zabić psy niewierne.
  Ksiądz pod koniec każdej katolickiej mszy świętej mówi: „Przekażcie sobie ZNAK POKOJU”. A my odpowiadamy, ściskając nawzajem swoje dłonie – „Pokój nam wszystkim”.
  Islam mówi – zabić wszystkich. I ja nie chcę „świątyni” religii głoszącej takie słowa w mojej ojczyźnie. Stanowczo i głośno – NIE!

  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie rowniez krew zalala ale od Twojej durnej wypowiedzi ...
   Skad sie biora ludzie tacy jak Ty?
   Mowisz ze oni nas nienawidza ale pytanie skad to sie urodzilo w Twojej jakze madrej glowce?
   Jesli ktos tu ma wyprany mozg to jestes to Ty.
   Islam nigdy nie mowil o przekonywaniu kogokolwiek do zmany wyznania...a juz napewno nikt nie mowi o wyeliminowaniu.
   To wlasnie chrescijanie na przestrzeni wiekow "przekonywali" na stosach, w beczkach i na stolach tortur do uznania tego jedynego boga.
   wiec nie mow o czyms o czym nie masz jakiegokolwiek pojecia a Twoje wyssane z palca rzekomo prawdziwe wypowiedzi zachowaj dla siebie i karm nimi swoja chora wyobraznie.
   Pozdrawiam Krzysztof

   Usuń
  2. Przeczytaj Koran. Nie jestem muzułmaninem. Przestań oglądać i czytac głupoty w mediach. Zainteresuj się tą kulturą, to pzrestaniesz bzdury opowiadać. A teraz do kościoła pomodlić sie i dac na tacę, bo Proboszcz musi kupic sobie nowego mesia.

   Usuń
  3. Decydenci z architektury zatwierdzaja ten projekt. SCENARIUSZ: Bezłapówki nie może się się obyć jak 2 a 2 4. A ile jest 2 x 2 ? to zależe czy sie kupuje czy sprzedaje.... Kwestia tylko ile. Im wiekszy protest to tym wieksza łapówka. Na razie to tylko pozwolenie na budowę. Po skończeniu potrzebny bedzie odbiór i zezwolenie do użytkowania, więc i następna łapówka... Jak nie bedzie łapówki, to nie bedzie zezwolenia na użytkowanie. Im wiecej protestow, cena na zezwolenie musi wzrosnąć... Mam nadzieje, ze decydenci podzela sie z protesttuhącymi swoim dzelnie wywalczonym honorarium, gdyż dzęki takim aktorom cena powinna byc zacna... Jak beneficjenci beda chytrzy i nie beda chcieli sie podzielic, twierdzac, ze o zadnej lapówkce nie było mowy, należyc bedzie sprawdzić dokladnie ich osobisty cash-flow, monitorowac wyjazdy zagraniczne i odpowiednie organa wykryja wszystko - niejawne depozyty zagraniczne, chba że zaprosi sie ich w poczet beneficjentów. Honorarium może również byc zapłacone bezpodstawnym kredytem bankowym, za który ktoś lub jakas fundacja bedzie od tyłu żyrować. Kredyt z biegiem czasu na pewno bedzie umorzony, gdzyż zapłacony przez żyranta... A więc do dzieła rodacy po swoją część honorarium, przecież to Wasze protesty tak wywindowały wysokość należności... Jak wysoko? Wystarczy obliczyc wartość inwestycji i wyliczyć standardowy rynkowy procent za tego rodzaju usługę łapówkarską plus oczywicie wysoki stopień ryzyka... Będzie fajny film. Szukamu reżysera...

   Usuń
 2. OOOO, nie wiedziałam o tej budowie. Muezin będzie mógł nawoływać do modlitwy przez te głośniki??? Ciekawe kiedy zaczną się protesty ludzi, którzy mieszkają w pobliżu budowy, a potem już meczetu. Osobiście nie chciałabym wysłuchiwać takich "atrakcji" 5 razy dziennie np. w weekend:/

  OdpowiedzUsuń
 3. W Koranie nie ma nic o samochodach, komórkach, TV, komputerach itd.. Chcą żyć wg. zasad Koranu ? Powinni odrzucić te wynalazki,wrócić na pustynię,przesiąść się na wielbłądy.Niech zaczną od siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Biblii jest nakaz życia w ubóstwie.... hmmm czyżby?

   Usuń
 4. Podczas, gdy w Eurpoie rozpoczęła się walka o przetrwanie wartości europejskich, u nas funduje się warszawiakom nawoływanie muezina prawie w centrum miasta, w oklicy duzych osiedli mieszkaniowych. Otwarcie meczetu ma nasapić ponoć w sierpniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadmiar kościołów 'bimbających' kilka razy na dzien w niedziele jakoś Ci nie przeszkadza, a jeden meczet robi takie zamieszanie.
   Ponadto to nie ma być meczet jedynie, a Centrum Kultury Muzułmańskiej, miejsce gdzie tacy ignoranci jak Ty będą się mogli douczyć i nie wypisywać bzdur na blogach.

   Usuń
  2. Tak douczyc sie jak nienawidzic wszystkich co nie wieza i jak obcinac glowy a puzniej jak pozbywac sie niewiernych

   Usuń
 5. Kolejne siedlisko zła :| zle sie zaczyna dziac w panstwie polskim...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W państwie Polskim od dwana źle się dzieje, dzieki takim jak Ty. Masz coś pzreciwko muzułmanom? To do Afganistanu. Armia z radością Cię tam wyśle.

   Usuń
 6. Czy ludzie z tych osiedli wiedza jakie lody kreci sie na przeciwko ich okien? czy ktos naglasnial ta sprawe? zapewne nie:| oburzajace !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. A co na to ojciec Rydzyk i moherowe berety ? też nic nie wiedzą ?

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie urzeka finezja planu szejka - sponsora budowy. Najpierw pomóc biednym siostrom syjamskim a potem poprosić grzecznie o pozwolenie na budowę meczetu. Przecież w takiej sytuacji decydenci nie mogli odmówić takiemu wspaniałemu dobrodziejowi. Przysługa za przysługę, a co to jest - jeden mały meczet w centrum miasta versus uratowanie życia dzieciom? Finezyjne.

  OdpowiedzUsuń
 9. W Arabi Saudyjskiej pomyslodawcy postawienia kosciola zawisli by na stryczku... a u nas sie pozwala na budowanie "wahabickich" miejsc:[ ZGROZA !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słucham? Gdzie to wyczytałeś?

   Usuń
  2. Arabia Saudyjska jako kraj wyznaniowy zabrania używania symboli innej religii. Mam dziwne wrażenie, że kościół jest dość zauważalnym symbolem.

   Usuń
 10. Niedługo zacznie się w Polsce koszmar rodem z Francji - gdzie muzułmaństwo będzie niszczyć nasze auta w sylwestra i modlić się na ulicach w swoich sukmanach. MASAKRA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jkabym nigdy nie był we Francji to moze bym uwierzył... zastanów się.

   Usuń
 11. Kurde balans - goście w ręcznikach na głowach testują naszą cierpliwość!!!.Może warto prosto i otwarcie powiedzieć NIE dla Islamu w Polsce.Jedna z konwertytek napisała,że nie byłoby problemu gdyby Polska ustanowiła prawo zabraniające propagowania Islamu.Muzułmanie przecież stosują to np.w Arabii Saudyjskiej.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dla mnie najbardziej zastanawiające jest, że w ogóle nikt o tym nic nie mówi; szalenie trudno wyszukać jakiekolwiek informacje na ten temat. Dziwne, że nasza p. prezydent tak lubiąca chwalić się inwestycjami w Warszawie nawet pary z ust nie puści.
  Dookoła tego placu budowy są osiedla mieszkaniowe, i te starsze, i te nowe. W pobliżu jest osiedle wybudowane przez Azjatów, a niedawno widziałam, że buduje się nowe osiedle, na tyłach Blue City - nazwiska na tablicy informacyjnej brzmią jakby "z arabska". Budowane są też nowe, duże bloki wokół. Ciekawa jestem czy polscy sąsiedzi tej budowy wiedzą co ich czeka od sierpnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to nikt nic nie mówi? Przecież nawet byly organizowane protesty. Tyle że prawo nie zabrania budowania obiektów sakralnych zadnej religii. Więc robienie problemu z braku problemu jest przeciw polskiemu prawu po prostu.
   Zamiast pałać nienawiścią do innowierców zajmijcie się ulepszaniem własnej. Strach was oblecial, że wszyscy się konwertują, a wasze kościoły pustkami zaświecą?

   Usuń
  2. Niedoczekanie twoje - prędzej zostaną zburzone meczety w Europie :D

   Usuń
 13. NIE!!! dla nietolerancyjnej religii
  NIE!!! dla meczetu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A od kiedy to chrześcijaństwoi jest tolerancyjne? W takim razie chrześcijaństu mówisz też nie?

   Usuń
  2. Czyli 'NIE' dla Kościoła katolickiego. Zakazać budowy kościołów.

   Usuń
  3. Zakazać to ty sobie możesz am skąd twoj mąż pochodzi

   Usuń
 14. ,,Kurde balans - goście w ręcznikach na głowach testują naszą cierpliwość!!!.Może warto prosto i otwarcie powiedzieć NIE dla Islamu w Polsce.Jedna z konwertytek napisała,że nie byłoby problemu gdyby Polska ustanowiła prawo zabraniające propagowania Islamu.Muzułmanie przecież stosują to wobec innych religii np.w Arabii Saudyjskiej.,,
  Sorry -wcześniej wcięło mi kawałek komentarza -brakowało:
  ,,Muzułmanie przecież stosują to wobec innych religii np.w Arabii Saudyjskiej.,,

  OdpowiedzUsuń
 15. Czyżby powstaje dzielnica Arabska !!!???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chińska, wietnamska i temu podobne Ci nie przeszkadzają?

   Usuń
  2. Każdemu komu to nie przeszkadza polecam wyjazd do jakiegoś kraju muzułmańskiego, i zapuszczenie się w miejsca gdzie nie ma turystów. Bieda, smród, brak edukacji, śmieci rzucane przez okno wprost na ulicę czy podwórko... społeczności muzułmańskie bardzo szybko się rozrastają, i szybko następuje moment, gdy za późno jest na interwencję, gdy biała kobieta przechodząca obok wyzywana jest od dziwek, bo ubiera się po europejsku...

   nie mówimy o wykształconych muzułmanach, do których mam wielki szacunek, ale o dzielnicach gdzie większość rodzin utrzymuje się z zasiłków dla rodzin wielodzietnych, gdzie kobiety nie pracują i gdzie odbiera się im prawa należne nie tyle Europejkom, co współczesnym kobietom.
   Kategoryczne NIE.

   Usuń
 16. A gdzie te "3 miliony mieszkań dla polskich rodzin"? Coś tu niesamowicie śmierdzi przypalonym, nieświeżym kebabem.....

  E.

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajnie, będę miał się gdzie modlić. Za moim oknem co godzina - dzień i noc - z kościoła leci jakaś melodyjka, muezzin 5 razy dziennie to pikuś przy tym.

  OdpowiedzUsuń
 18. Moze warto zaczac informowac? Tak jak zrobiono to w Poznaniu przy "checi" budowy minateru ze starego komina ....

  OdpowiedzUsuń
 19. ,,właścicielem części terenu, na którym prawdopodobnie miałaby by stanąć Reduta Ordona jest Liga Muzułmańska, która zamierza wybudować Ośrodek Kultury Muzułmańskiej (nie meczet). Jest ona takim samym inwestorem jak wszyscy.,,

  P R O T O K Ó Ł obrad XXXI Sesji Rady Dzielnicy Ochota listopad 2008

  http://bip.warszawa.pl/FTSearch?keywords=meczet&scope=all&guid={BFA82BC9-9514-4944-B059-067DF60CFA6E}

  No to jak meczet czy niemeczet?-coś na milę pachnie mi to przekrętem...
  Pozdrawiam
  Polak
  PS.Noemi jesteś SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Polecam !
  http://czteryswiatastrony.blog.onet.pl/Arabskie-remiscencje,2,ID401173221,n

  OdpowiedzUsuń
 21. NO,ALE KTO I KIEDY DAŁ IM POZWOLENIE NA BUDOWĘ?

  OdpowiedzUsuń
 22. kto wydal pozwolenie na taka inwestycje?TO JEST WLASNIE TA NASZA TOLERANCJA I BEZGRANICZNA GLUPOTA.ZAPLACA ZA TO NASTEPNE POKOLENIA POLAKOW.NIE CHCIALABYM ZYC W SWIOIM KRAJU I BYC MNIEJSZOSCIA RELIGIJNA.A TO JEST KWESIA CZASU.

  OdpowiedzUsuń
 23. Hehe śmieszny wpis...
  Ilość kłamstw użytych w twoim tekście poraża....
  Po 1.Minaret ma być ozdobą i nikt nie będzie z niego nawoływać.
  Po 2.Nie 25metrów megalomanko!!!!! tylko 18 a to jest różnica!
  Po 3.Nie wielki bo jest to wielkosci domku jednorodzinnego!Megalomanko!!
  Po 4.Nie szejk ktory dal kase na blizniaczki tylko anonimowy sponsor!! MEGALOMANKO!!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Poraża kultura osobista jakiegoś anonimowego osobnika :D

  Minaret to niech sobie będzie ozdobą - w Zatoce czy na Bliskim Wschodzie, krajach Magrebu itd.

  Jakiej będzie wielkości dwa razy dziennie mam okazję sobie oglądnąć - wielbicielu/ko wahabitów.

  Za mało wiesz, aby wypowiadać się i nie wiesz chyba co oznacza "megalomanka" ?

  LOL!

  OdpowiedzUsuń
 25. No tak debil z ciebie i tyle.


  """sąsiedztwie centrum handlowego Blue City rosną nowe mury. Powstaje tu trzykondygnacyjny budynek Ośrodka Kultury Muzułmańskiej. Gotowa jest już część podziemna i wylane ściany parteru. Budynek zaprojektowała pracownia KAPS Architekci. Ma być gotowy jesienią. Nad 12-metrową bryłą meczetu górować będzie 18-metrowa wieża - nowoczesna wersja minaretu.

  - Nie zamierzamy jednak nadawać z niego na okolicę głosu muezina wzywającego do modlitwy. Będzie słyszalny tylko w sali modlitw - zapewnia Samir Ismail, przewodniczący Ligi Muzułmańskiej w RP."""- I co to tez umiescisz w komentarzu??czy po prostu nie dasz rady bo to prawda?
  Przeczytaj najpierw artykuł a pozniej wciskaj klamstwa MEGALOMANKO!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. Miałam nie "puszczać" tego komentarza - ale nie; poczytajmy, jak konwertytki się odnoszą do ludzi mających inne zdanie niż oni. Epitety, wyzwiska - kultura islamu w pełnej krasie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu konwertytki? Może konwertyci? Nie ma takich?

   Usuń
 27. >>Po 3.Nie wielki bo jest to wielkosci domku jednorodzinnego!<<

  Poniżej piszą ,że 3500 m2.Dwie kondygnacje podziemne,trzy kondygnacje nadziemne, rzeczywiście niewielki domek... PEŁNA KULTURA ISLAMU - I KTO TU KŁAMIE ? Czekamy na dalsze przejawy kultury w tym Domu Kultury...

  http://warszawa.naszemiasto.pl/wydarzenia/993911.html
  ,,Na wystawie pojawiły się także inne niezwykłe projekty. Jak choćby biały gmach pierwszego w Warszawie ośrodka kultury muzułmańskiej z salą modlitw. Gdyby nie charakterystyczna wieżyczka, trudno byłoby się domyślić, że budynek przypominający nowoczesny biurowiec z ceramiczną okładziną na elewacji będzie miejscem modlitw dla wyznawców islamu. Stanie przy ul. Żwirowej 3 na Ochocie, w pobliżu centrum handlowego Blue City. Zajmie ok. 3,5 tys. mkw., będzie miał trzy kondygnacje nadziemne i dwie podziemne. Obok sali modlitw znajdą się tu sala wykładowa, biura, restauracja, reprezentacyjny hol z miejscem na wystawy. Budowa ma ruszyć na dniach, obiekt będzie gotowy za rok.

  Ten budynek to było wyzwanie. W Polsce nie ma podobnych, a tego rodzaju obiekt projektowaliśmy po raz pierwszy - mówi Maciej Parysek, jeden z architektów ośrodka ze stołecznej pracowni KAPS. - Musieliśmy zapoznać się bliżej z kulturą muzułmańską, dowiedzieć, według jakich reguł skomponowana jest sala modlitw - wyjaśnia.,,

  OdpowiedzUsuń
 28. Przykład nieudolnie uzytej takyi:

  Po 3.Nie wielki bo jest to wielkosci domku jednorodzinnego!
  Po 4.Nie szejk ktory dal kase na blizniaczki tylko anonimowy sponsor!!

  OdpowiedzUsuń
 29. http://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet

  >>Wpływy saudyjskie

  Co najmniej od lat 60. XX stulecia królowie Arabii Saudyjskiej znani są z finansowania budowy meczetów na całym świecie[33]. Od 1980 roku, 45 miliardów dolarów zostało wydanych przez Saudów na ten cel. Według Saudyjskiej gazety Ajn al-Jakin, królestwo sfinansowało już w sumie 1500 świątyń i 2000 centrów religijnych[34]. Arabia Saudyjska szczególną wagę przykłada do sponsorowania meczetów w krajach, w których wyznawcy Allaha są mniejszością. Meczet Króla Fahda w Culver City i Centrum Kultury Islamu w Rzymie są dwiema największymi budowlami tego typu i kosztowały odpowiednio 8 i 50 milionów dolarów[35]. Meczety finansowane przez Saudów zazwyczaj promują wahhabizm, jedną z bardziej agresywnych odmian islamu.<<

  OdpowiedzUsuń
 30. ,,Szokującym dla wielu chrześcijan jest zapewne fakt, że to właśnie Arabia Saudyjska, nie tolerująca u siebie jakichkolwiek nieislamskich symboli religijnych, sfinansowała nowoczesne centrum muzułmańskie wraz z meczetem w centrum Rzymu. Dla wielu europejskich obserwatorów stanowi to wyjątkowy przykład bardzo jednostronnego dialogu religijnego,,-(www.ceeol.com.)

  OdpowiedzUsuń
 31. Salam..
  chyba trafilam na niezle zakrecona strone..nie wiedzialam ze w Polsce panuje jeszcze takie zacofanie i rasizm..Co wam wsystkim przeszkadza tak bardzo islam??? jestescie wszyscy tak bardzo wierni katolicyzmowi czy moze wogole gardzicie religia.wolicie ogladac polnagie dziewczyny na ulicach zamiast dac spokoj muzulmankom w ich wierze.sama jestem muzulmanka..to moj wybor, nikogo nie bede namawiac do zmiany religii i jezeli ktos czuje chec zmiany czegokolwiek nie potrzebuje mojej pomocy.byloby cudownie gdyby nikt nie wtracal sie do prywatnego zycia innych..i tyle.jezeli wiec mam chec nosic chuste,to tego nie komentujcie..tak jak ja nie robie blogow o golych biustach naszych kochanych rodzaczek...ta strona jest po prostu chora.
  pozdrowienia, Asia

  OdpowiedzUsuń
 32. dziewczynko nademna to ty jestes chora...pozwolilas sie zniewolic jakiemus przybyszowi z dalekiego wschodu i teraz wspolnie z nim chcesz zislamizowac nasz piekny kraj...ciekawe czy twoja mama o tym wie?? Konrad katolik..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dosłownie niemal kolejny najazd wrażego Turczyna na bogobojną Sarmację hahhahaha ;))

   Usuń
  2. A może przestań używać języka polskiego, skoro tak wyśmiewasz Polskę....

   Usuń
 33. Asiu - jeśli nie zauważyłaś str5ona to przee wszystkim przytaczanie faktów o twojej nowej "religii pokoju". Nie widzisz problemów? A co zrobisz, jak twoi bracia w wierze nie pozwoląci widywać rodziny, bo to niewierne psy? Nie przeszkadza ci, że nasilają się w muzułmańskicj krajach rzezie chrześcijan? Za wiarę, ża to nie nie godzą się na konwersję? Sprawdż ilu chrześcijan straciło zycie z rąk muzułmanów w ostatnich latach, popatrz co robią ci niby tolerancyjni Egipcjanie z koptami - itk mogę ci tu cytować streszczenie prawie całęgo blogu. Blog jest dla tych, dla któych jeszcze nie jest za późno, aby jeszcze choć jeden raz głeboko zastanowiły się, czy godzą się na to; bo wypowiadając szachadę - zobowiązujesz się do ślepego posłuszeństwa nakazom islamu, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem żoną muzułmanina, szanuje moich rodziców i nie nazywa ich jakoś 'niewiernymi psami'. Nie zabrania mi ani kontaktow z rodziną, ani nawet z obcymi 'niewiernymi'
   Piszesz o chrzescijanach ginących z rąk muzulmanów, a zastanowiłaś się ile chrześcijan ginie z rąk samych chrześcijan? Wyrzuć belkę ze swego oka kobieto, zanim zaczniesz wyjmować slomkę z cudzego.
   Wypowiadając shahadę zaś zobowiązujesz się do posłuszenstwa Bogu a nie niezrozumiałemu tobie pojęciu 'islam'

   Usuń
  2. Ty się zastanów ilu muzułmanów ginie z rąk innych muzułmanów, ile kobiet muzułmańskich jest mordowanych ZA NIC. Jeszcze nie wiesz co się kryje za tym pojęciem ISLAM, i co najgorsze - nie chcesz wiedzieć.

   Usuń
 34. Uwazam, ze masz zbyt radykalne zdanie. Moim zdaniem- pierdolisz od rzeczy.Nawet nie chce mi sie tlumaczyc mojego stanowiska w tej kwestii. Jak narazie tylko Ty jestes nastawiona negatywnie na ruch religijny. Nie zyjemy w sredniowieczu, a Muzułłmanie nie organizuja krucjat europejskich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam 39 lat, jestem żonaty i mam dwójkę dzieci w wieku 9 i 12 lat. Mieszkam od wielu lat w UK, w normalnym, małym mieście (ok. 80 tyś. mieszkańców). Mam tutaj bardzo dobrą pracę, moje dzieci chodzą do angielskiej szkoły.
   Od razu dodam : nie jestem katolikiem i islam, jako religia, zupełnie mi nie przeszkadza. Niech każdy wierzy w to co uważa za słuszne.
   Zastanawiają mnie tylko na tym blogu wypowiedzi ludzi, którzy nigdy nie mieli nic wspólnego ani z islamem ani z prawdziwymi (sic!)wyznawcami Mahometa. Łatwo jest się wdawać w dyskusje ludziom, którzy mieszkają w Polsce, ludziom których może oburzać agresywna ekspansja islamu, ale którzy tak naprawdę nie mają z islamem żadnej styczności.
   Ale do rzeczy : Jedno co mnie naprawdę oburza, to arogancja muzułmanów. Spotykam się z nią codziennie. Muzułmanie, najczęściej pochodzący z Pakistanu (przynajmniej ci z którymi ja mam styczność), po prostu uważają się za kogoś lepszego od polaków, anglików czy kogokolwiek innego. To, że Anglicy pozwolili na to, we własnym kraju, to już zupełnie inny temat. Ale to,że muzułmanie przyjeżdżając do europy próbują na siłę narzucić nam swoje prawa i zwyczaje? Nie rozumiem czemu, w europejskim kraju, jestem traktowany jako obywatel drugiej kategorii (i często tak się czuję), przez ludzi, którzy nic nie wnoszą ani do gospodarki ani do kultury kraju w którym mieszkam. To chore.
   Każdy normalny człowiek, jadąc do obcego kraju, stara się stosować do panujących w tym kraju zwyczajów, stara się stosować do norm tam panujących, zwłaszcza gdy zamierza w tym kraju pozostać i tam wychowywać swoje dzieci. Tylko muzułmanie, na siłę, mieszają się w moje życie codzienne.

   Proszę mnie nie zasypywać cytatami z Biblii czy z Koranu. Dla mnie wyznacznikiem przekazywanych przez te pisma wartości są wypowiedzi ludzi którzy te pisma "interpretują" dla mas, czyli księży i imamów. A to co angielscy (i chyba wszyscy) "prawdziwi" imamowie mówią o niewiernych, to już wiemy. A niektórzy "niewierni", tak jak ja, poznali to na własnej skórze.
   I proszę wszystkich piewców teorii "Islam to religia pokoju." czy "Nie zyjemy w sredniowieczu, a Muzułłmanie nie organizuja krucjat europejskich." o zaprzestanie pieprzenia takich głupot. Bo nie macie zielonego pojęcia o czym mówicie.

   Możecie mnie nazwać "islamofobem", czy jak tam sobie chcecie, ale dopóki nie zapanuje sharia, to będę wypowiadał się zgodnie zz swoimi przekonaniami.

   Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

   P.S.: Podpisze się pod swoją wypowiedzią, bo, wybaczcie : takie anonimowe "pieprzenie" zawsze będzie tylko pieprzeniem.

   Usuń
 35. Anonimowy - to słownictwo białostockich zwolenników multi - kulti? A po drugie - to ja, jako kobieta nie mogę pier.., jakbyś może raczył zauważyć? Jest na tym blogu wiele komentarzy za i przeciw, ale znamienne, że jak wulgaryzmy z grubej rury - to piewcy islamu w Europie i w Polsce; jak inwektywy to poplecznicy muzułmanów. Próżno szukać konkretnych argumentów do dyskusji - bo czy one w ogóle istnieją? Podaj przykład kraju europejskiego, w którym emigracja muzułmańska dostosowała się do życia i prawa tam obowiązującego?
  "tylko ty" - ha,ha ha, dobre!

  OdpowiedzUsuń
 36. okropne rzeczy tu wypisujecie. skad w was tyle nienawisci?
  mieszkam we francji, owszem, sporo tu muzulmanow (i ogolnie imigrantow) i francuzi maja juz powody do zastanawiania sie nad ewolucja ich tozsamosci i kultury. to jest w cena za przeszlosc kolonialna francji i stad wziely sie problemy z ludzmi przyjezdzajacymi do francji i negujacymi lub ignorujacymi panujace w europie normy kulturowe - albo ich nie znaja, albo nie chca poznac i sami spychaja sie (niestety) na margines zycia spolecznego. czesto po prostu sprzataja biura, bo ich znajomosc jezyka nie pozwala im na inna prace. niemniej jednak nie dotyczy to wszystkich! niestety, ludzie maja tendencje do doszukiwania sie tylko negatywnych stron... trwa tutaj zazarta dyskusja, ale wszelki glos sprzeciwu ze strony francji dotyczy ostentacyjnego obnoszenia sie ze swoimi pogladami (zreszta jakie by nie byly, muzulmanskie, chrzescijanskie itp), a nie religii samej w sobie, bo to prywatna sprawa kazdego. pracuje z muzulmanami i musze przyznac ze sa to przyjazni, uczynni i kulturalni ludzie. to ze wyznaja islam da sie dostrzec tylko w okresie ich postu - ramadanu, bo pracuja w przerwie obiadowej, albo ida na spacer zamiast na stolowke. i tyle ich odroznia od reszty.
  Noemi, twoja strona jest pomyslana przeciwko islamskim neofitom (raczej neofitkom). ile ich znasz? czy po prostu naczytalas sie bzdur i teraz siejesz te szalenstwo wsrod ludzi? albo spotkalas jakies fanatyczki? wiesz, kazdy fanatyzm jest glupota, i ten ''za'' i ten ''przeciw''.
  ehhh, naprawde, polska to okropny zascianek. rzucanie sie na ludzi z powodu ich wyznania jest po prostu niesmaczne i swiadczy o niskiej kulturze.
  nie jestem przy tym zwolenniczka tolerancji za wszelka cene. jestem przeciwna noszeniu burki (we francji trwa wielka polemika, i slusznie), bo to zupelnie obce naszemu europejskiemu kregowi kulturowemu. nikt nie chodzi calkowicie ubrany, tak samo jak nie chodzi sie zupelnie bez ubran. jednak meczet to po prostu miejsce modlitwy, a meczety budowane obecnie w europie respektuja fakt, ze znajduja sie w innej strefie kulturowej i nawet swoja architektura godza tradycyjne funkcje i elementy z nieislamskim kontekstem (a czesto jakoscia architektury i designu przesciguja o lata swietlne budowle zwiazane z kultem katolickim- patrz Lichen. toz to zalosne i smieszne!). pelnia przy tym czesto role zwiazane z dzialalnoscia kulturalna i charytatywna.
  z islamem trzeba dialogowac, inaczej caly trud jaki w to wielkie dzielo wlozyl Jan Pawel II pojdzie na marne... szkoda ze Polacy, ktorzy twierdzili ze tak bardzo kochaja Papieza Polaka, wogole go nie sluchali. albo nie rozumieli (tak to juz jest z wizjonerami, wyprzedzaja swoja epoke).
  swoja droga, muzulmanie ktorych tutaj poznalam podziwiali Jana Pawla nie mniej niz katolicy. kiedys w kebabie sprzedawca spytal mnie z jakiego kraju jestem- powiedzialam, ze z Polski. od razu wiedzial, ze to kraj z ktorego pochodzi JPII i spytal czy mi go brakuje. powiedzialam ze tak. a on na to, ze jemu tez, bo tak malo swietosci zostalo na swiecie, kiedy On z niego odszedl. facet naprawde Go podziwial.
  i co ty na to?
  zastanow sie zanim zaczniesz siac glupia nienawisc i zostaw w spokoju dziewczyny do ktorych islam przemowil bardziej niz chrzescijanstwo. wszyscy w koncu wierzymy w jednego Boga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo za wpis! Glos rozsądku (na szczęście nie jedyny) w morzu bzdur i zacofania.

   Usuń
 37. czy ty jestes z mlodziezy wszechpolskiej czy po prostu z ciemnego zascianka, ze takie okropienstwa tu wypisujesz? wiesz ze sianie nienawisci w swietle religii katolickiej jest ciezkim grzechem?
  generalizowanie jakiegokolwiek problemu zazwyczaj oddala od znalezienia madrego rozwiazania. a generalizowanie pelne nienawisci- to powod do wstydu. przykro mi, ze ludzie potrafia wlozyc wiecej trudu w nienawisc i ksenofobie niz w tolerancje i zgode.

  OdpowiedzUsuń
 38. Kobieto z Francji - notabene, czy to wstyd jakkolwiek się podpisać pod swoją wypowiedzią - słusznie zauważyłaś, że Francuzi mieli powody, by ulegle pozwalać na szerzenie blisko-wschodnich standardów życia w swoim kraju. Nie chce mi się przytaczać postów na temat tego skąd się to wzięło, kto, kiedy i jaką umowę podpisał z Ligą Arabską swego czasu.
  Zauważ również, że mało na tej stronie moich osobistych opinii - za wyjątkiem konwertytek polskich, z którymi próbowałam rozmawiać wirtualnie - większość to przytaczanie faktów , zdarzeń, jakie wywołali ci mili, kulturalni muzułmanie. Czy to według Ciebie szerzenie nienawiści? Ja te fakty wymyśliłam, czy one w rzeczywistości zdarzyły się?
  Polska nie miała nigdy kolonii, nie ma takich zobowiązań wobec państw muzułmańskich, jak kraje Europy Zachodniej. Polska nie ściągała gastarbeiterów do siebie, by pracowali na Polaków. Czy wobec tego Polacy nie mają prawa nie godzić na implantowanie obcej "kultury", obcych cywilizacji, nijak nie przystających do życia tutaj? Czy architektura bliskiego wschodu i krajów zatoki musi odpowiadać Polakom, bo to jest trendy?
  Piszesz o kościołach w Polsce, Licheniu - może się to nie podobać, ale to jest nasza rodzima kultura, nie implantowana - i wierz mi, wielu Polaków też to krytykuje.
  Nie mamy obowiązku "dialogować" z islamem, jeśli tego nie chcemy - to prawo demokracji, a demokracja oznacza co według ciebie? Podążanie i naśladowanie krajów, które dławią się dziś polityką "multi - kulti" i tak zabrnęły w ślepy zaułek, że nie wiedzą kompletnie jak reagować, a jedyną reakcją jest ostrzeganie obywateli swego kraju, by nie zapuszczali się w pewne dzielnice, bo nawet policja tam się boi zaglądać? Przeczytaj może definicję i opis systemu politycznego "demokracja".
  Jeśli nie chce ci się czytać ze zrozumieniem, w czym tkwi problem, to racz nie wyrażać się w stylu "głupia nienawiść", chwal muzułmanów,nie przyjeżdżaj do tej zaściankowej, jak piszesz, Polski; przyjdzie czas, że otworzą ci się oczy.
  I życzę ci, by islam do ciebie jednak nie przemówił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasza rodzima kultura to kult Światowida a nie chrześcijaństwo implantowane z Rzymu. Przypomnę jeszcze że Jezus pochodził z tej samej częsci świata co Mahomet.

   Usuń
  2. Ale Jezus głosił miłośc bliźniego - może słyszałaś? A co robił twój prorok, jak zdobywał wiernych?

   Usuń
 39. Anonimowy z 19.41 - nie pisałbyś tych głupot, gdybyś przeczytał dokładniej kim jestem.
  Z ciemnego zaścianka to prędzej ty jesteś - zero wiedzy, tylko ślepe podążanie za tzw. europejskimi trendami multi - kulti.
  A może dasz mi przykład w którym miejscu widzisz to "generalizowanie".
  Lepiej nie dopuszczać do problemów, niż potem szukać rozwiązań - nieprawdaż? Myśli się przed, a nie po.
  A już co ma do bloga twój tekst "wiesz ze sianie nienawisci w swietle religii katolickiej jest ciezkim grzechem?" doprawdy nie rozumiem.
  Jak Polacy nie chcą meczetu wahabitów to jest to "sianie nienawiści" tak?
  Ale używanie inwektyw - to to jest czym? Nie dane wam czytać komentarze od konwertytów i popleczników islamu w Polsce - wtedy byloby wyraźniej widać, kto to pała nienawiścią.
  Nazwanie mnie powyżej "debilem", to i tak baaardzo delikatne z ich strony, dlatego to puściłam.

  OdpowiedzUsuń
 40. ta pani z francji to chyba nie-muzulmanow zna..ja poznalem ich juz w swoim zyciu bardzo duzo w Anglii gdyz jezdze tu z dostawami do sklepow hallal..i przez te kilka juz lat poznalem tylko jednego, moze dwoch muzulmanow z ktorymi mozna bylo zamienic wiecej niz dwa slowa i ktorzy wygladali na przyjaznie nastawionych do otoczenia..cala reszta poza jakims zagadnieniem o dostawie nie jest skora do rozmow i ich spojrzenia rowniez czesto sa wymowne..no ale coz przeciez Allah nie pozwolil zadawac sie z niewiernymi:)w Koranie o tym pisze czyz nie?? i na koniec mej wypowiedzi przytocze slowa znajomego mojego ojca,starszego juz faceta,ktory budowal drogi w Iraku wiele lat:"Nigdy nie wierz muzulmanom,bo dopoki sie z nimi przyjaznisz to jest fajnie,ale jesli sie odwrocisz to Ci noz w plecy wbija" Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 41. Gdybyście nie rozmnażali się z szybkością światła to można by pomyśleć o tym całym waszym meczecie ale w tym przypadku mówimy kategorycznie NIE!!! Dzisiaj kolejny meczet w Polsce a juto będziemy mieć taki sam problem jak Francuzi., Niemcy czy Szwedzi!!!! Poza tym nie szanujecie naszej Religi, w waszych krajach regularnie mścicie się oraz karcicie katolików tak więc u nas możecie jedynie w zaciszu domowym wznosić te swoje modlitwy i to tez prosimy nie za głośno- bo skoro w Arabii Saudyjskiej nie można swobodnie nosić na swym ciele Matki Boskiej czy innego znaczenia religijnego to u nas też nie macie prawa. Będziemy tak samo tolerancyjni jak WY! Poza tym i tak powinien wystarczyć fakt iż na każdym rogu tworzycie kebaby czy arabskie restauracje tak więc cieszcie się tym bo i tego możemy Wam zakażać!

  OdpowiedzUsuń
 42. Lokalni mieszkańcy powinni wystąpić do sądu o odszkodowanie analogiczne do opłaty adiacenckiej. Niewątpliwie budowa meczetu sprowadzi dzielnicę na psy jak w całej europie gdzie są slumsy muslimów, wartość nieruchomości w okolicy spadnie i stracą na tym mieszkańcy. Miasto powinno zapłacić za wyrażenie zgodny na tę budowlę.

  OdpowiedzUsuń
 43. Już ja widzę te odskodowania... Szkoda tego miejsca, w ostatnich latach powstała nowoczesna zabudowa, ładny park, trochę nowych osiedli, stare bloki po renowacji - za 10 lat ludzie prawdopodobnie będą omijać z daleka to miejsce ...

  OdpowiedzUsuń
 44. to przykre ze nasi poslowie sprzedaja nasz kraj i to pod pozorem jakies tolerancji..moze nastepne wybory cos zmienia?? jesli nie-zaprowadzi nas to na dno tak jak europe zachodnia..ja sie tylko zastanawiam: gdzie stad uciekac pozniej?? jak z tego co widze to cholerstwo sie wszedzie panoszy...moze ktos wie??

  OdpowiedzUsuń
 45. Ludzie co wy sie martwicie!?Jak zaczna fikac to sie im spali ten meczecik i juz..Ja tam sie o Polske nie martwie bo moze i jestesmy chrzescijanskim zasciankiem i betonem ale przynajmniej dzieki temu nie pozwolimy soba pomiatac tak jak francuzi i inne mieczaki.Ja nic nie mam do innych nacji religii itp dopoki zachowuja sie porzadnie i nie panosza w kraju ktory ich gosci.W przeciwnym razie do widzenia,na kopach wyjada z Polski i juz.

  OdpowiedzUsuń
 46. Jak już będzie naprawdę źle to albo walczymy albo ja wypierdzielam do Izraela albo do Chin tam oni nigdy nie wejdą !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to właściwe weyjście - my muzułmanie i tak zapanujemy na Europą - tylko max kilka lat

   Usuń
 47. Tez goraco wspieram pomysl smazenia kielbasek na plonacym meczecie. Nawiasem mowiac; po angielsku poprawnie haslo w prawym gornym rogu bylo by No to Islam a nie NOT to Islam
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 48. Ludzie opanujcie sie !!!! Co wy opowiadacie??? Czego sie obawiacie? Czy pzreszkadza wam inna świątynia niż wasza? Gdzie tolerancja????? Polski naród naprawde w tym co inne widzi tylko ŻŁO!!! WSTYD!!!

  OdpowiedzUsuń
 49. >>Ludzie opanujcie sie !!!! Co wy opowiadacie??? Czego sie obawiacie? Czy pzreszkadza wam inna świątynia niż wasza? Gdzie tolerancja????? Polski naród naprawde w tym co inne widzi tylko ŻŁO!!! WSTYD!!!<<

  Jakoś nikt nie protestuje w sprawie np.symboli czy też świątyni buddyjskiej.Pomyśl dlaczego kapuściana głowo...

  Ukłony
  Teddybe

  OdpowiedzUsuń
 50. niech budują co chcą, byle z dala od mojego domu

  OdpowiedzUsuń
 51. Jak uświadomić ludziom, czym jest islam.

  na forach tematycznych - o islamie ludzie dysponują wiedzą, mają świadomość, o czym mówi koran, z jakimi niebezpieczeństwami wiąże się islam. Natomiast na innych, ogólnych, na których pojawia się temat islamu czy meczetu, ludzie chcą być tolerancyjni, wiążąc niechęć do islamu z ksenofobią, zaściankowością, brakiem otwartości na innych itp. często też atakowany jest kościół katolicki czy stany zjednoczone, izrael jako prowokator.

  Moje pytanie jest takie - jak rozpropagować rzetelną wiedzę o islamie w społeczeństwie? Może na przeciwko meczetu postawić telebim, w którym leciałyby cytaty z koranu i z hadisów? Niech ludzie zobaczą, na co się godzą, co chcą tolerować. Nie trzeba nic przeinaczać, cytatów anty niewierni jest tam pod dostatkiem. O jihadzie też jest sporo.

  Ludzie po prostu nie wiedzą z jakim szajsem mają do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
 52. Obawiam się, że ci, którzy powinni głębiej zastanowić się czym jest islam - czyli potencjalni konwertyci, nie bardzo mają ochotę czytać hadisy, a czytając koran nie chcą , czy nie potrafi głebiej zastanowić się co oznaczają poszczególne wersety. Islamiści działają jak sekta - w przepiękny sposób przedstawiają "nowoczesność", uniwersalność, wreszcie prawdziwość zawartych tam zapisów - a słabi psychicznie ludzie, nieodporni, niezdecydowani, naiwni w to wchodzą. Nie łudź się, że na forach muzulmańskich uda ci się prowadzić rzeczową dyskusję na argumenty, nawet nie odnoszącą się do niechlubnych faktów z działalności muzułmanów - oni ci na to nie pozwolą, a w końcu wytną twoje posty, albo w ogóle nie opublikują.
  Mnie osobiście fakt lewackiej propagandy multi-kulti pod pozorem tolerancji i braku rasizmu i przeraża, i mierzi; lansowanie tzw. działaczy na rzecz tolerancji jest godne politowania, ale niestety "tłum" wierzy w ocenę mediów i skwapliwie przytakuje,przyklaskuje itp. Realne społeczeństwo wielokulturowe to Ameryka Pólnocna - tam prawie wszyscy to przybysze z różnych zakątków świata. Ale jak widać i tam, pomimo reżimu prawnego i policyjnego - też ta tolerancja daje im się mocno we znaki.

  OdpowiedzUsuń
 53. ZGROZA!!!!!! Czytam wasze komentarze i słabo mi się robi. Ilu z was patrząc przez okno swego domu widzi krzyż na kościele!?! Nie przeszkadza, prawda? A gdzie wolność słowa i wyznania w naszym demokratycznym kraju???!!! Ja też mieszkałam za granicą i pracowałam z muzułmanami i nigdy nie odczułam, że mnie nie nawidzą, nigdy nikt mnie mięsem nie nazwał ani nie gardził mną lub kulturą zachodu. Macie tolerancję dla wszystkiego innego co niekoniecznie jest dobre? Przeszkadza wam parada równości czy homosekualne śluby udzielane w katolickich kościołach w Ameryce? Bo mi tak!!!!! W Biblii nie ma o tym słowa, nie tego uczy nas Bóg i nie tego chce! Homoseksualiści są do zaakceptowania a muzułmanin żyjący według zasad Koranu to nie??? Nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym jak długo nie próbują naginać religii do swojego widzimisie. Bo co??? Bo muzułmanka nie wyszłaby z gołą dupą w mini na ulicę? Bo nie pije? Bo nie smiałaby spojrzeć obcemu mężczyźnie w oczy? Bo się szanuje? Czy naprawdę chcemy dążyc do takiej nietolerancji i zawiści? Młode dziewczyny z katolickich rodzin sprzedają się za ciuchy i biżuterię starszym panom. Kogo za to winić? Rodziców? Te dziewczynki? Czy tych starszych panów? A może brak przykładów do naśladowania bo sami się pogubiliśmy i ślepo podążamy za zgubnym wpływem zachodu. Czy kobieta w mini i w bluzce z dekoltem jest naprawdę wolna i nieskrępowana moralnością? Czy nie jest tylko obiektem seksualnym dla mijających ją mężczyzn? Czy któryś facet pomyśli o niej, że może inteligentna i oczytana czy pomyśli, że ma fajne nogi czy cycki?? Nie ocenia się książki po okładce. CZy ktoś z Was czytał Koran? Nie ma tam słowa o zabijaniu niewiernych. Napewno warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 54. Zgrozo - krzyż przez okno w Polsce czy w Europie - to nasze korzenie judeo-chrześcijańskie, bo chyba tego nie wiesz. Wolność słowa i wyznania istnieje - kto komu zabrania wierzyć w czarnego luda jak chce albo mówić to co uważa, dopóki nie łamie obowiązującego prawa? Czy znasz arabski, turecki itp języki, że wiesz co o tobie mówili? Naprawdę nie dociera do ciebie co mówią radykalni islamiści o Zachodniej kulturze? Zresztą sama piszesz poniżej na temat ubioru kobiet zachodnich - co świadczy o tobie jak najgorzej. Czy według ciebie mężczyźni Zachodu patrząc na kobietę na ulicy doznają polucji? To nie Arabowie, co chcą przelecieć wszystko co się rusza, zapominasz o tym. Mężczyźni Zachodu w większości umieją trzymać instynkty na wodzy, i nie myślą tylko o seksie. Oczywiście z wyjątkami - ale te wyjątki są albo skazane na ostracyzm przez normalne kobiety, albo, jeśli jednak gwałcą - to idą za to do więzienia. Nie wiesz o tym? A kobiety Zachodu mają prawo wyboru czy i z kim chcą tego seksu, i nikt ich za to nie kamienuje, nie zabija. Panny z dziećmi i rozwódki mają się dobrze. Nie są "polami uprawnymi" gotowymi na sex na samą myśl o erekcji ich mężów. Żona ma prawo odmówić mężowi usług seksualnych. A'propos parad równości - co ty wypisujesz? A od kiedy chrześcijanie podpisują się pod tym, co ma do tego w ogóle religia? Nie rozumiesz, że na Zachodzie można być również ateistą bezkarnie?
  I jeszcze jedno - taką pisaniną o porządności muzułmanek, chcesz niby powiedzieć, że nie ma muzułmańskich prostytutek? A, to może wybierz się chociażby do Kairu, albo popytaj jak to wygląda w Arabii Saudyjskiej. Według ciebie lepsze jest sprzedanie nieletniej córki staremu dziadowi - bo tatuś chce nowy samochód, a córka już przecież ma 11 lat... A posiadanie kilku żon i oprócz nich kochanek to nie jest kurewstwo? I kilkanaścioro dzieci, których imion się nie pamięta...
  Nie podoba ci się "zgubny Zachód" ? No to luuu do islamistów - tam będziesz szczęśliwa.

  Twój koran tak poucza:
  2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!

  polecam kilka cytatów http://noemi-niewierzmuzulmanom.blogspot.com/2009/05/koran-o-niewiernych.html oraz zerane zasady życia dla muzułmanek: http://noemi-niewierzmuzulmanom.blogspot.com/2009/05/co-robic-kiedy-muzumanin-proponuje.html

  Czytaj i rozpamiętuj te swoje szatańskie wersety - aż ci się doszczętnie mózg zlasuje.

  OdpowiedzUsuń
 55. noemi strasznie jestes inteigentna osoba ale twoja chrzescijanska postawa stawia cie w nie najlepszym swietle, z gory zakladasz ze kazda osoba ktora napisze swoje zdanie na ten temat a korej zdanie rozni sie od wojego JEST ZLA!!! zastanawiajace jest to jak bardzo boisz sie utraty miejsca mowa tutaj o tym gdzie wybuduja meczet i gdzie beda sie modlic i tak bardzo boisz sie ze ludzie innych wyznan beda obcowac w polskim srodowisku wiec powiem ci ze ja jestem ZA nie tylko dlatego ze moj maz jest wyznania muzulmanskiego ale Bog stworzyl swiat zebys w kazdym jego zakatku mogla sie do NIEGO modlic i przywlaszczenie sobie czegokolwiek jest grzechem czy nie tak mowi nasza religia???wracajac do sprawy ze jestesmy w malzenstwie juz 7 lat i nigdy ale to nigdy nie poczulam sie gorsza od mojego meza muzulmanina wrecz przeciwnie zawsze jestem pytana o zdanie sam nie podejmie decyzji bo na tym polega wlasnie milosc w malzenstwie, to wlasnie z kazdej strony chrzescijanskiej czulam niesmak ludzie mowili jak to mozliwe ze polka moze byc z muzulmaninem kazdy ksiadz pietnowal to ze jestem z muzulmaninem wszystkie te wywiady podczas przygotowan do chrztu dziecka a po co, a dlaczego, a jak to mozliwe,a pozniej przed slubem a pewnie bedzie bil, nie bedziesz sie mogla tak ubierac jak bys tego chciala,on bedzie wszystko decydowal TO WSZYSTKO BREDNIE bo co bo POLAK CHRZESCIJANIN to DOBRY CZLOWIEK TYLKO MALO SIE NA TEN TEMAT SLYSZY I CZYTA W PRASIE???kocham swojego BOGA i nie mam zamiaru zmieniac mojej religii ale przykre jest to ze polscy ksieza sa tak bardzo ograniczeni i z gory skreslaja taka osobe jak ja bo jestem z muzulmaninemn dlatego nikt mi nigdy nie wmowi ze ludzie odwracaja sie od kosciola TO NIE PRAWDA ZE LUDZIE ODDALAJA SIE OD BOGA ODDALAJA SIE OD KSIEZY A NIE OD BOGA TO PRZEZ KSIEZY NIE CHODZA DO KOSIOLA .
  NOEMI mozesz komentowac co chcesz na ten temat ale POLAK ZAWSZE BEDZIE ZAZDROSCIL, ZAWSZE BEDZIE RASISTA A JA ZAWSZE STANE ZA SWOIM MEZEM MUZULMANINEM.... i tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna:niech bedzie pochwalony noemi.

  OdpowiedzUsuń
 56. Więcej info:
  http://meczet-ochota.pl/?p=37&cpage=1#comment-118

  OdpowiedzUsuń
 57. link do dokumentu bbc o islamskich szkolach w Anglii, uczmy sie na cudzych bledach!!!!


  http://www.youtube.com/watch?v=uRH6EV5rRMU

  OdpowiedzUsuń
 58. Mam wrażenie, że islam i "islam" to dwie różne sprawy. Tzn. podobnie jak w przypadku chrześcijaństwa jest "typowy" kościół, z którym utożsamia się większość katolików (ten rządzony z Rzymu) i nieco z boku ksiądz Natanek oraz cała masa sekt chrześcijańskopodobnych. Muzułmanie pewnie nie dostrzegają między nimi jakiejś różnicy. Islam też dzieli się na prawdziwy (czy jak go tam nazwać) i sekciarski. Uważam, że tego prawdziwego nie ma się co obwiać (modlą się, poszczą jak w innych religiach) - gorzej z tym sekciarskim np. nawołującym do przemocy, dżihadu itp. My niestety nie dostrzegamy zbyt różnic pomiędzy nimi (bo - nie oszukujmy się - islam jest dla nas obcy i tak naprawdę go nie znamy) i krzyczymy na wszystkich modlących się do Allaha - ale czy wszyscy z nich chcą nas zislamizować czy też zabić? Islam też ma różne oblicza i oprócz tego złego (jak w każdej religii) jest też ten normalny... Nie zapominajcie o tym.

  Podpisano:
  Ateista

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Islam i tak zapanuje nad Europą - to kwestia kilku lat - radzę czytać koran

   Usuń
 59. Ja też myślę że to bardzo żle że budują ten meczet po co komu tu w Warszawie, chyba ktoś łyknął grubą kasę i dał pozwolenie na tą budowę, mamy taką politykę że co dzień rządzi kto inny a afera goni aferę policja nic nie może zrobić a prokuratorzy też nie mogą nic udowodnić bo i po co? Mery B.

  OdpowiedzUsuń
 60. a mi nie przeszkadzają dzwony kościolów bo to jest moja ojczyzna- z jej kulturowym dzwonem. A jak z meczetu zaczną zapiewać - pięć razy dziennie a Tobie to będzie przeszkadzać to Ty zostaniesz potępiony za dyskryminację choć jesteś we własnym kraju!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 61. TYLKO ze ten wg Ciebie normalny muzułmanin siedzi cicho na d.... we własnym kraju!!!!!!!!!! a nie czyni ekspansji na pozostałe narody !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 62. Piszę nie po to aby krytykować tylko nie mam komu się wyżalić jestem w związku z Arabem bardzo go kocham wiem że on mnie tez ale zawsze ktoś musi mi zniszczyć mój związek pierwszy rozwaliła moja matka i siostra .Moja matka zostawiła jad w moim domu na to wygląda ,a o to moja historia :Pierwszy mój mąż zmarł 9 lat temu i mam z nim 2 synów byłam sama do 2007r poznałam 2 męża przepraszam w PUB-e tam byłam razem z synami wyciągnęli mnie abym nie była sama i poznałam mojego 2 męża przez młodszego syna był naszym tłumaczem ,bo ja po angielsku nie rozumie miał na imię Boubaker pochodzi z Algierii był młodszy nie chciałam się związać ale serce nie sługa moja matka pierw go bardzo lubiła chwaliła go do rodziny kiedy jednak ja satałam się najważniejsza numer 1 a nie ona to się zaczęło bzdur nagadała w urzędzie dla emigrantów tak jak i moja siostra .Potem zaczęło się powiedział że ja za to zapłacę zaczoł mnie zdradzać okłamywać więc go wyrzuciłam aby poszedł do tej z która był ,a był nie z jedna tylko z kilkoma .Potem poznałam obecnego ma na imię Bouzned i tez pochodzi z Algierii na początku tez moja matka go bardzo lubiła ,bo zawsze mówił że mama jest nr.1 a ja nr. 2 ona tylko na mnie patrzyła i się cieszyła że ja jestem zła za to ze ona jest w kręgu zainteresowania ,a nie ja powiedziałam jemu przestań ja wywyższać ,bo będzie potem żałować i się nie myliłam zaczęło się bo ja stałam się nr.1 a on nr.2 więc on jest nie dobry ,a szkoda gadać co ona gadała ale zostawiła jad i mój młodszy syn nie mógł się dogadać z moim partnerem ciągle się kłócili on jest nerwowy i mój partner też kocham bardzo mojego syna ponad życie ale i Bouzneda też wiem mój syn założy sobie rodzinę ,a ja zostanę sama i co wtedy mam być jak moja matka sama bez drugiej połowy w życiu nie mógł zostać mój partner w moim domu ,bo by się pozabijali ,a ja teraz jestem sama i bardzo boli mnie że go nie ma przy mnie chcę być z nim chcę wyjechać z nim do Francji ale muszę pozałatwiać sprawy w banku mam kredyty i mieszkanie nie chciała bym mieszkania stracić co ja mam zrobić kto by chciał mi jakoś pomóc bo jestem załamana i w depresji nie wiem jak długo wytrzymam wiem jestem dojrzała kobieta ale nie chce być znowu sama i nie kochana PROSZĘ POMUSZCIE MI !!!

  OdpowiedzUsuń
 63. Słyszy się tu głosy różne ale jedno jest oczywiste kto jest tolerancyjny kto kogo prześladuje można zobaczyć bez trudu. islam to dla mnie jest jakieś dewiancka ideologia Kobieta w raju islamskim to jak ktoś powiedział będzie tylko cały czas miała rozłożone nogi wiadomo po co. Teraz islam też dopuszcza bicie kobiet i stosunki starych z dziećmi (pedofilia) Morderstwo jako męczennik przez zabicie niewiernego jest w islamie nagradzane. To jest chore. Dzieci oswaja się nie z miłością lecz brutalnością. Islam dopuszcza okłamywanie w niektórych przypadkach. Lepszy faszysta jak islamista.Bóg,który by tak naucza? Nie znam takiego. wszystko co islam pochwala i dopuszcza w chrześcijaństwie jest grzechem. Bóg miłości i ideologia nienawiści do wszystkich i do wszystkiego co nie z islamu to chore i prymitywne.Każdemu kto by głosi sex z dziećmi należy wykastrować a jeśli tego dokonał wyciąć. W zakładzie karnym z takimi się policzą nie zważając na to że islam to dopuszcza. Czy wtedy też będą nietolerancyjni czy też wtedy będą prześladować islam? Czy z tej racji też będą na ulicach protesty wyznawców islamu? Dla mnie coś takiego to najgorsze dewianckie dno mimo ze to dla kogoś przesłanie islamu. Niech się wypowie ktoś póki ci pokojowi i tolerancyjni islamisci nie mu obetną głowy, bo tylko to najlepiej umieją. Skoro atakują że nie ma tolerancji to dlaczego w swoich krajach sami jej nie przestrzegają. ISLAM NIE DOPUSZCZA NAWET W MOWIE TOLERANCJI. JEST POSTAWA CICHOCIEMNYCH W KRAJACH W KTÓRYCH ISLAMIŚCI SA W MNIEJSZOŚCI. POZNASZ MUZUŁMANINA I ISLAM JAK ZAMIESZKASZ W KRAJU GDZIE DOMINUJE ISLAM.

  OdpowiedzUsuń
 64. za kilka lat i tak będziemy rządzić polską - nasze dzieci rodzą się w ilości 5-9 więc matematycznie sobie policzcie.
  Wahhabizm w Polsce zarządzi - to tylko mała kwestia czasu.
  My szerzymy naszą religię tak jak Kościół po ilu narodach -my szerzymy demokrację religijną - pamiętajcie !.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polską - głąbie, pisze się z wielkiej litery.
   A w Polsce wahabici mogę sobie pomarzyć - dostaną taki łomot, zanim spróbują się tu szarogęsić.
   Co za ciemnota to pisała - "demokracja religijna" - ha ha ha

   Usuń